Поради аби вберегти власне здоров’я в небезпечний сезон

Без названия

Разом з похмурою осінньою погодою до України приходить і підвищення сезонної захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Аби вберегти власне здоров’я у несприятливий для цього час, варто дотримуватися кількох простих порад:

1. Уникати близьких контактів з хворими.
Потрібно якнайменше перебувати поряд із людьми, які хворіють на застуду, мають нежить або кашель. Хворим слід тримати дистанцію від інших, щоб вберегти їх від хвороби.

2. Захворіли – залишайтеся вдома.
Якщо можливо, то необхідно брати вихідний з роботи або навчання. Грип швидко передається іншим, відтак перебування в людних місцях сприятиме поширенню інфекції.

3. Прикривати ніс та рот.
Під час кашлю та чхання грип розповсюджується особливо швидко. Саме тому варто прикривати серветкою органи дихання, адже це знизить ймовірність інфікування інших.

4. Мити руки.
Часте миття рук допоможе захиститися від мікробів. Якщо поруч немає води та мила, підійдуть і спреї для рук на спиртовій основі.

5. Не торкатися обличчя.
Очі, рот та ніс для мікробів – вхідні двері. На руках дуже багато мікробів, дотики ними до обличчя збільшують шанси на інфікування.

6. Дезінфікувати речі, якими часто користуються.

Медики рекомендують ретельно дезінфікувати речі та поверхні, до яких часто торкаються вдома, на роботі або навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий. Також необхідно стежити за достатньою кількістю сну, бути фізично активними, уникати стресу, пити багато води та харчуватися поживною їжею.

Такі нескладні кроки збільшать у рази шанси уникнути застуди.

Проте, найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу – це все ж таки вакцинація, наголошують лікарі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*