Попит на “теплі” кредити продовжує зростати

imagesЗа даними щотижневого моніторингу державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів,   станом на 23 листопада 2015 року, банками видано майже 65 тисяч «теплих» кредитів на суму 1,054 млрд.грн.

«Українці активно долучаються до програми, минулого тижня на придбання негазових котлів громадяни взяли кредитів на 4,5 млн.грн. Позитивна динаміка попиту на “теплі” кредити спостерігається і з боку ОСББ. За останній тиждень 8 ОСББ взяли кредити на проведення загальнобудинкових заходів з енергоефективності», – прокоментував дані Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що всього з початку дії програми 138 ОСББ оформило кредитів на суму 13, 2 млн.грн.

Неабиякий інтерес до програми виявляють родини, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги і можуть отримати відшкодування 70% суми “теплого” кредиту. Наразі понад 9 тисяч субсидіантів скористались кредитами на суму більше 113 млн.грн.

За матеріалами офіційного сайту Держенергоефективності

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*