«Попередження проявів сексистської реклами»: у Львівській ОДА відбувся семінар

Сьогодні, 20 липня, відбувся семінар «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством».

Участь у семінарі взяли представники Львівської облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, відповідальні за реалізацію державної політики у сфері забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також представники Держпродспоживслужби, рекламних агенцій міста та громадських організацій Львівщини.

Як зазначила під час вітального слова Оксана Стоколос-Ворончук – заступник голови Львівської ОДА, випадки дискримінації за статевою ознакою в засобах масової інформації та рекламі часто зустрічаються та сприяють розповсюдженню гендерних стереотипів.

«Гендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі» – зазначила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Ірина Лилик – секретар Індустріального гендерного комітету з реклами, генеральний директор Української Асоціації Маркетингу – ознайомила учасників з Європейським досвідом саморегулювання рекламної галузі та законодавчими підвалинами роботи Індустріального ґендерного комітету з реклами в Україні.

Учасники семінару визначили основні критерії дискримінаційної реклами та ознайомились з прикладами поданих до Індустріального гендерного комітету з реклами скарг та експертних заключень.

Також між учасниками відбулась дискусія щодо механізмів, які може використати місцева влада для попередження проявів дискримінаційної реклами.

Захід організований Міністерством соціальної політики України спільно з Індустріальним гендерним комітетом з реклами за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*