Понад тисяча мобілізованих склали Військову присягу на Львівщині

У неділю, 8 лютого, майже 1200 мобілізованих, які проходять підготовку у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, склали Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні.

Як інформують у Регіональному медіа-центрі Міноборони України, серед бійців чимало добровольців. В одному строю, демонструючи єдність України, стали військові із усіх областей нашої держави. Дехто зі співвітчизників навіть повернувся з Росії, аби стати до лав захисників країни. Мобілізовані розповідають, що у цей складний час слова урочистої військової клятви набувають все більшого і глибшого значення.

До слова, лави мобілізованих поповнили й чимало вихідців із Луганської і Донецької областей. Кажуть, коли почули про мобілізацію, то одразу ж звернулися до військкоматів, аби визволити рідні міста від бандитів та непрошених «гастролерів» з Росії. Серед відмобілізованих є і військові, які пройшли хрещення вогнем у складі добровольчих підрозділів, а сьогодні стали до лав Збройних Сил.

Поміж тих, хто визвався захищати в нелегкий час Батьківщину, також чимало людей мирних творчих спеціальностей – є відомі актори, письменники, архітектори та програмісти. Є і такі, хто поміняв на автомат і військовий однострій мікрофон та відеокамеру – журналісти.

А  деякі мобілізовані давали обіцянку служити народу України вже не вперше. Щоправда, тоді це була присяга народного депутата України. Серед тих, хто приймав на засніженому плацу Військову присягу – троє колишніх народних обранців.

Одразу після урочистостей бійці повернулися на навчальні місця – на стрілецькі поля, танкодроми, артилерійські вогневі позиції, аби продовжити освоювати військову науку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*