Понад тисяча дітей з усієї області відвідають заходи до Дня Святого Миколая

Понад тисяча дітей зі Львівської області візьмуть участь у заходах до Дня Святого Миколая, які організовує служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

“Дітей-сиріт та дітей, які виховуються в багатодітних та малозабезпечених родинах, а також тих, чиї батьки є учасниками АТО, ми запрошуємо до Львова на цікаві мистецькі заходи, – зазначив Володимир Лис. – Окрім перегляду новорічно-різдвяних вистав та концертних програм діти зустрінуться зі Святим Миколаєм та отримають подарунки”.

Зокрема, 18 грудня о 16:00 в палаці культури ім. Г.Хоткевича розпочнеться благодійний концерт “Святий Миколай в кожну оселю”. А 21-22 грудня Львівський академічний духовний театр “Воскресіння” покаже виставу “У пошуках Святого Миколая”. Розпочеться вистава о 15:00. На ці заходи уже запрошено близько 600 дітей.

Дуже цікаву та захоплюючу програму для дітей підготував Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Зокрема, 23 грудня о 15:00 за участі творчих колективів з Погулянки відбудеться свято “Зимова фантазія”. Мистецький захід розпочнеться зі спільної молитви, опісля усіх запрошених чекають різні забави та концертна програма. Мистецьку програму перегляне понад 500 дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*