Понад сотню водіїв області оштрафували за порушення правил перевезення дітей

За 11 місяців цього року патрульні Львівської області винесли 102 постанови на водіїв за порушення правил перевезення дітей.

«Дитина-пасажир вимагає максимальної уваги та безпеки. Правилами дорожнього руху передбачено, що діти до 12 років і зростом нижче 145 см під час їзди в автомобілі, який обладнаний ременями безпеки, зобов’язані перебувати у дитячому кріслі (або автолюльці)»,- зазначають у Патрульній поліції Львівської області.

Автокрісло — це спеціальний пристрій, в який фіксує і утримує дитину та зменшує ймовірність отримання нею серйозних пошкоджень в дорожньо-транспортних пригодах, під час здійснення маневрів або різкого гальмування.

Окрім крісла, може використовуватись бустер або трикутник-адаптер. Головне, аби ці засоби були надійними.

Як розповіли патрульні, за порушення правил перевезення дітей передбачено штраф в розмірі 510 гривень, а в разі повторного порушення упродовж року — 850 гривень. Відтак, закликали водіїв дотримуватись правил дорожнього руху та дбати за власну безпеку та безпеку своїх пасажирів.

Нагадаємо, що Львівська ОДА проводить інформаційну кампанію з безпеки на дорогах області. Детальніше за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*