Понад 90 підприємств на Львівщині усунули порушення трудового законодавства

За сім місяців 2017 року працівники Головного управління Держпраці у Львівській області провели 638 перевірок, в результаті досліджували питання оплати праці та оформлення трудових відносин. Відтак за результатами перевірок виявили 129 суб’єктів господарювання-порушників, 93 з яких усунули порушення в процесі перевірок, відповідно оформивши трудові відносини та донарахували працівникам належну заробітну плату.

Зокрема, працівникам донарахували індексацію заробітної плати, оплату за роботу в надурочний час, нічний час, у святкові та неробочі дні, на важких роботах, за роботу із шкідливими і небезпечними умовами праці. Загальна сума донарахувань – 2 753 000 грн.

Також щоб забезпечити дотримання законодавства про працю управління внесло 122 приписи, також склали та передали до суду 125 протоколів.

За результатами перевірок накладено фінансові санкції за неналежне оформлення трудових відносин та недоотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на 99 суб’єктів господарювання на суму 2 8782 000 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*