Понад 8 тисяч дітей області оздоровили у літній період

Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації підбив підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей області.

Станом на 1 вересня оздоровчими послугами охопили понад 8 тис дітей Львівщини, з них майже 4 тис дітей оздоровилися в стаціонарних закладах і 2,3 тис – у пришкільних таборах.

Зазначимо, що серед них – діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, обдаровані діти, бездоглядні та безпритульні, діти учасників бойових дій та інші.

Всього на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій з обласного бюджету скерували майже 8 млн грн та інших місцевих бюджетів області – 13 млн гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*