Понад 700 дітей Львівщини відвідають грандіозне свято у Трускавці

У середу, 1 червня, з нагоди святкування в Україні Дня захисту дітей у Трускавці відбудеться грандіозне свято для 700 дітей з усієї Львівської області. 

Зокрема, на захід запросили дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, вихованців шкіл-інтернатів, які знаходяться під опікою Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла. Також на святі будеть присутні діти бійців АТО та Героїв Небесної Сотні, якими опікуються проект “Мій тато захищає Україну” та ГО “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих”. Захід відбуватиметься на майданчику перед розважально-оздоровчим комплексом із дельфінами “Оскар”.

На дітей чекатиме весела розважальна програма: святковий концерт, аніматори, оригінальні майстер-класи, мильне шоу, конкурси, розіграші, призи, гарні подарунки, солодощі та багато іншого.

Окрім того, керівництво дельфінарію організує у цей день три безкоштовні вистави  для дітей об 11:00, 14:00 та 17:00 год. Розважальна програма відбуватиметься перед кожною шоу-виставою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*