Понад 610 млн. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету від великих платників Львівщини – виробників підакцизної продукції

684907_3З початку року великі підприємства Львівщини, які виготовляють підакцизну продукцію,  сплатили до державної скарбниці 610,9 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Зокрема, у січні-вересні цього року  надійшло 517,2 млн. грн. акцизного податку від реалізації горілчаних виробів,  45,3 млн. грн. – від реалізації пива та 48,4 млн. грн. – від продажу тютюнових виробів.

Акцизний податок займає друге місце у структурі податкових надходжень до державного бюджету після податку на додану вартість та складає майже 31 % від загальної суми надходжень.

Довідково:

З 1 вересня 2013 року запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних  напоїв та тютюнових виробів із захистом від підробки, що дозволило посилити державний контроль за обігом алкоголю та тютюнових виробів, а також захистити здоров’я та життя громадян.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*