Понад 600 млн гривень на 1000 проектів регіонального розвитку

14 липня, під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами РДА, очільниками міст обласного значення, сільськими, селищними головами йшлося про стан реалізації проектів регіонального розвитку.

“У 2016 році на Львівщині на фінансування проектів регіонального розвитку буде направлено рекордну суму коштів – понад 600 млн грн, що на 30% більше, ніж попереднього року. Це – кошти таких фондів як бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад”, – розповів під час наради директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів.

Усього по області роботи проводитимуться на понад 1000 об’єктах. Найбільші обсяги фінансування буде залучено з державного фонду регіонального розвитку – 222,5 млн грн (80 проектів), 70 млн грн – бюджет розвитку (83 проекти), 95,4 млн грн – субвенція на соціально-економічний розвиток територій (124 проекти), 45,9 млн грн – субвенція об’єднаним громадам (105 проектів станом на 14 липня 2016 р), 53,9 млн грн –  на реалізацію мікропроектів (683 проекти).

Лідером із залучених коштів є Пустомитівський район – у 2016 році буде реалізовано 66 проектів на суму 76,7 млн грн, а також Самбірський – 103 проекти на суму 59,3 млн грн, та Сокальський райони – 139 проектів на суму 34,1 млн грн.

Що стосується міст обласного значення, то найбільше коштів залучить Львів – 45 проектів на суму 58,6 млн грн, Дрогобич – 29 проектів на суму 25,4 млн грн та Трускавець – 22 проекти на суму 5,7 млн грн.

“За виконання всіх робіт не залежно від того, хто є розпорядником коштів у районі, відповідальним є голова райдержадміністрації. Бо в районі має бути одна людина, яка відповідає за реалізацію усіх проектів”, – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник області, звертаючись до керівників РДА, закликав їх ще раз передивитися які у них на території реалізовуються проекти, зустрітися з розпорядниками коштів, провести виробничі наради на об’єктах з підрядниками. “Ви мусите контролювати хід проведення робіт”, – підсумував Олег Синютка.

Крім того, очільник області наголосив на необхідності дотримання термінів проведення тендерних процедур та початку робіт на об’єктах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*