Понад 60 сімей військових, які загинули в АТО, отримають житло

На Львівщині станом на 1 вересня на обліку перебуває 61 сім’я військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, що потребує покращення житлових умов. Відповідний список сімей загиблих узагальнив департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Цим родинам планують придбати житло ще цього року.

Львівщина вже отримала майже 35 млн. грн. для придбання житла родинам, котрі втратили рідного в АТО. Зараз готується розпорядження голови Львівської облдержадміністрації щодо розподілу коштів державної субвенції між районами та містами області.

Нагадаємо, що постанова “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” затверджена Кабінетом Міністрів України 20 травня 2015 року.

Зазначимо, що для розгляду звернення щодо зарахування на квартирний облік сім’ї необхідно подати наступні документи:

1. Заява (із завіреними підписами бажаючих стати на квартирний облік).

2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років. 3. Акт обстеження житлових умов (видається ЖЕКом, сільською радою).

4. Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).

5. Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).

6. Копії документів, які підтверджують родинні відносини.

7. Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).

8. Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11, …).

9. Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.

Детальніше читайте за посиланням: Zarahuvannya na chergu.doc

Список сімей, яким придбають квартири ще у цьому році.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*