Понад 460 тисяч пенсіонерів Львівщини отримають підвищену пенсію

У зв’язку із тим, що з 1 травня збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, Пенсійний фонд здійснив перерахунок пенсійних виплат. Зокрема, перерахували пенсії для інвалідів війни, учасників бойових дій та “військових” пенсіонерів, інвалідам-чорнобильцям.

“Згідно із Законом України “Про Державний бюджет на 2016 рік” з 1 травня розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність збільшено до 1130 грн, – повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська. – Відтак пенсійні виплати по області збільшились в середньому на 62 гривні”.

Як зазначила Галина Недзельська, перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України, оскільки усі фінансові процедури здійснено в автоматичному режимі. Винятки становлять лише повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*