Понад 43 млн євро залучили в область внаслідок реалізації проектів міжнародної технічної допомоги

У 2017 році в області реалізовували 48 проектів міжнародної технічної допомоги, у 17 проектах Львівська ОДА виступає бенефіціаром на загальну суму 43 млн 604 тис євро.

Про це повідомив сьогодні під час звіту т.в.о. директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок.

За його словами, 1 млн 436 тис грн виділили на співфінансування 3 проектів міжнародної технічної допомоги.

Cеред проектів – “Капітальний ремонт житлового фонду – об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Золочева Львівської області”, “Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у містах Самбір та Жовква”, “Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та районі, що нею опалюється”.

Також виділили кошти у розмірі 2 млн 33 тис грн. для розробки проектно-кошторисної документації 6 проектів. Серед яких – “Світ Карпатських розет – заходи для збереження культурної унікальності Карпат”, “Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі і України” тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*