Понад 4 млрд гривень торік інвестували в регіональний розвиток Львівщини, – Олег Синютка

4,2 млрд гривень у 2017 році інвестували в регіональний розвиток області. Про це 8 лютого під час зустрічі Премєр-міністра України Володимира Гройсмана з ключовими інвесторами Львівської області розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Найбільше тішать темпи росту заробітної плати. Тому, що це є той основний потенціал і це є збільшення ємкості внутрішнього ринку, який нам необхідно досягти. І звичайно, що ми це досягаємо в першу чергу за рахунок тих інвестицій, які сьогодні залучені для Львівщини, і безперечно нас тішить 84 нових виробництва. Це є і великі підприємства, такі як “Бадер”, “Електроконтакт”, а також декілька десятків нових підприємств на зразок сирзаводу у Турківському та інших районах Львівщини. Але такі речі насправді стали можливими, тому що Українська держава минулого року інвестувала в Львівщину за рахунок бюджетів різних рівнів  4,2 млрд гривень”, – зазначив Олег Синютка.

Очільник області презентував інвесторам ті досягнення на Львівщині, які вдалось реалізувати у 2017 році. Серед них –  ремонт понад 600 км доріг, відкриття понад 80 виробничих потужностей, 8 нових загальноосвітніх навчальних закладів та 8 дошкільних навчальних закладів.

Серед причин позитивної динаміки розвитку області Олег Синютка назвав реальну боротьбу із корупцією, децентралізацію, підтримку з боку керівництва держави, супровід інвестиційних проектів, створення та функціонування індустріальних парків.

Зазначимо, що під супроводом у Львівській ОДА перебуває 400 виробничих проектів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*