Понад 300 учнів позмагалися у конкурсі “Життя без сміття”

У вівторок, 15 листопада, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу “Життя без сміття”. Його проводили з 3 жовтня до 11 листопада та приурочили до Всесвітнього дня вторинної переробки, який відзначається 15 листопада.

Про це повідомила заступник директора департаменту Оксана Війтик.

“Роботи на конкурс подали понад 300 учнів зі Львова та області. Серед зразків дитячої творчості – вироби з пластику, паперу, тканини, – розповіла заступник директора департаменту. – Відтак кожен учасник, котрий подав творчу роботу, отримав сертифікат, а переможці – цінні призи”.

За її словами, виставку дитячих робіт можна огялнути в актовому залі департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації до 18 листопада 2016 року.

А зі списком переможців конкурсу “Життя без сміття” можна ознайомитись тут.

Зазначимо, захід організували департамент екології та природних ресурсів ЛОДА спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*