Понад 30 млн гривень торік інвестували в розвиток газорозподільної системи в області

У 2017 році сума інвестицій в розвиток газорозподільної системи склала – 32 млн гривень. Також замінили 49 км та реконструювали 8 км газопроводів. Про це 6 лютого розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник.

«Ми маємо стимулюючі ставки ренти. Це 12 % рентних платежів за нові свердловини, які починають утворюватись у 2018 році   для тих свердловин, які до 5 км, і 6 % глибше 5 км. Держава гарантує стабільність, а також те, що ці ставки будуть діяти не менш як 5 років. Позитивними є і законодавчі зміни до яких долучилась і Львівська ОДА. Йдеться про перерахування 5 % ренти від видобутку газу до місцевих бюджетів. Всі ці умови є підставою для розвитку галузі», – розповів Михайло Мельник.

Нагадаємо, що на території області у 2017 році відкрили 2 газові родовища та ввели в експлуатацію 1 нафтову свердловину. Це Бистрицьке газове родовище видобувні запаси, якого оцінюють в 600 млн м3, потужна газова свердловина № 17-Речитинська, яка дозволить забезпечити блакитним паливом близько десятка навколишніх сіл та нафтова свердловина Верхньомасловецького родовища.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*