Понад 30 млн гривень – на соціальну підтримку окремих категорій громадян

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми підтримки окремих категорій громадян у  2017 році скерували 31 млн гривень.

Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Відтак, згідно з програмою понад 13 тисяч учасників УПА та реабілітовані отримали допомогу у загальній сумі 11 млн 298 тис гривень. Також програмою передбачено соціальний  захист багатодітних родин, постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Зокрема за словами Наталії Кузяк, новий сегмент програми у 2017 році – забезпечення осіб з інвалідністю по зору засобами реабілітації.

“Завдяки таким видаткам ми змогли закупити 155 танометрів для людей з вадами зору і 35 глюкометрів. Департамент проводив відкриті торги через систему Prozorro, відтак особи змогли отримати це медичне обладнання”, – зазначила Наталія Кузяк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*