Понад 200 ліцеїстів-крутян складуть Урочисту Клятву на вірність Україні

У понеділок, 14 жовтня, відбудеться складання Урочистої Клятви ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Про це сьогодні, 10 жовтня, під час брифінгу повідомив Тарас Гривул, заступник начальника Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

«Це є Урочиста Клятва, яку цього року складають всі ліцеїсти, які цього року вступили у наш заклад. Це є понад 200 дітей, які вирішили у цей час одягнути військовий однострій і готуватися до нової ролі – захисника. Важливо, що  серед цих дітей є близько двох десятків – це діти учасників АТО, а також син Героя Небесної Сотні», – зазначив Тарас Гривул.

Окрім того, Тарас Гривул розповів, що  ліцею вручать новий прапор. Його автори –  група істориків, яка вивчає і розробляє військову символіку. Він нагадуватиме бойові прапори військових частин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*