Понад 14 тисяч осіб взяли участь у Йорданських святкуваннях на водоймах Львівщини

19 січня, вся Україна відзначає Водохрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Цього дня люди йдуть до найближчих водойм, аби набрати цілющої води, а найбільш сміливі занурюються у воду.

Святкові заходи відбувались у храмах та водоймах Львівщини. Зокрема, органи місцевої влади та власники водних об’єктів організували спеціально облаштовані місця для Йорданського святкування: на території Яворівського національного природного парку, Яворівському кар’єрі (озері) поблизу м. Новояворівська, на Винниківському озері, на міських озерах у м. Золочеві та Перемишлянах, водоймі Задорожна у Миколаївському районі, на річці Буг у м. Червонограді. Загалом понад 14 тисяч осіб взяли участь у святкуванні на цих водних об’єктах.

Як повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олексій Титаренко, під час водохресних обрядів поблизу у посиленому режимі чергували медики, рятувальники Львівської центральної водолазно-рятувальної станції та пожежно-рятувальні підрозділи для того, щоб у разі необхідності надати фахову допомогу. Святкові заходи відбулись організовано та безпечно!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*