Понад 11 мільйонів гривень – на Комплексну програму розвитку культури Львівщини у 2018 році

У 2018 році на 11 напрямів та 9 конкурсів Комплексної програми розвитку культури Львівщини передбачили 11 млн 250 тис грн. Окрім того, культура стала пріоритетом в обласному конкурсі мікропроектів. За попередніми даними департамент культури посідає друге місце за успішністю та активністю подань.

Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

«Ще одне джерело – це бюджет розвитку, який цьогоріч вперше зініційований спільно з обласною радою, щоб скеровувати кошти на розвиток галузі культури. На це передбачили 20 млн грн», – зазначила директор департаменту культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

В межах стратегії на 2018 рік, окрім іншого, планують презентувати  Львівщину  на міжнародному та всеукраїнському рівні, співфінансувати за рахунок грантів  стартапи у селах, організовувати систематичні зустрічі з учасниками АТО тощо.

Поза тим, впродовж року відбудеться майже 40 фестивалів національно-патріотичного виховання, відзначення 100-річчя ЗУНР та підтримка АТО у проекті “Полігон”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*