Понад 10 тисяч паломників взяли участь у прощі до Крехівського монастиря

Тисячі паломників взяли участь у прощі до Крехова, яка відбувалась упродовж 21–22 травня. Прочани відвідали богослужіння, молитовні чування у храмі, здійснили похід до джерела, а також мали можливість спостерігати за винесенням ікони святого Миколая.

“Вражає, що понад 10 тисяч паломників з усіх куточків України, а також з-за кордону з’їхались до Крехова, щоб скласти свої подячні молитви перед чудотворними іконами Верхратської Пресвятої Богородиці і святого Миколая”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

Крім того, у неділю, 22 травня, у Крехівському монастирі була відслужена Архієрейська Божественна Літургія, з нагоди перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця, яку, у співслужінні з Отцями Василіянами, очолив Преосвященний Владика Василій Тучапець, Екзарх Харківський.

Цього дня у святкових богослужіннях також взяли участь Отці Василіяни з різних Монастирів двох Провінцій в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*