Польський фонд збиратиме кошти для постраждалих дітей з України

Про підтримку та допомогу у реалізації на Львівщині проекту “…forgotten by world”, зокрема організацію виставки та збір коштів на лікування дітей, постраждалих від війни на Сході, йшлося під час зустрічі керівництва ЛОДА з представниками фонду “LAMBRE Foundation” із Польщі.

“Я не можу змиритися з тим, що в Україні відбуваються жахливі події і потерпають невинні люди, особливо діти, – наголосив голова Правління фонду “LAMBRE Foundation” Мачей Монгірд.- Тому ми вирішили це змінити і започаткували такий проект. Таким чином прагнемо допомогти постраждалим дітям з України та показати, що про них не забули”.

Проект “…forgotten by world” має на меті збір коштів на лікування дітей зі Східної України, що постраждали від війни, а також нагадування  населенню країн ЄС про події в Україні.

Очільник Львівщини подякував іноземним колегам за їх ініціативу та підтримку України. “Справа, яку ви робите, є дуже важливою, – зазначив очільник області. – Дякую насамперед за допомогу, яку ви надаєте нашій державі”.

Зокрема на прохання польських гостей голова ЛОДА пообіцяв посприяти в організації виставки ілюстрацій подій на Сході тут, на Львівщині. Її планують організувати у Львові в період з 7 по 19 червня 2016 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*