Польща надає Україні 100 мільйонів євро на розбудову прикордонної інфраструктури

У рамках візиту Урядової делегації України до Варшави підписана міжурядова угода про надання Україні кредиту у розмірі 100 мільйонів євро на умовах пов’язаної допомоги, яким, зокрема, передбачається надання коштів для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща у присутності Глав Урядів України та Польщі підписали Міністр фінансів України Наталія Яресько та Міністр фінансів Польщі Матеуш Щурек.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк по завершенні зустрічі з Главою Уряду Республіки Польща Евою Копач повідомив, що ця угода є реальним кроком в допомозі Україні.

За словами Глави Уряду України, документ передбачає надання Україні коштів на 30 років під 0,15% – “фактично під нуль відсотків”.

Надані кошти, наголосив він, будуть використані на розбудову 8 пунктів пропуску на найбільшому східному кордоні Європейського Союзу: “Загалом це буде стосуватися 8 мільйонів громадян з обох боків. Через ці пункти щодня проходить 50 тисяч людей, 15 тисяч автомобілів і 2 тисячі великих вантажівок”.

“60% коштів ми відправляємо на будівництво доріг на цих пунктах пропуску, 40% коштів відправляються на будівництво інфраструктури”, – повідомив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що до будівництва українських пунктів пропуску буде активно залучатися польський бізнес.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*