«Поліцію Львівщини можна поставити як приклад у роботі із громадськістю», – Олег Синютка

Cьогодні у Львові розпочалась розширена нарада керівництва Національної поліції України за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва, його заступників, керівників підрозділів Нацполіції та Головних управлінь Національної поліції з усіх областей України.

До участі у нараді також взяли керівники обласної прокуратури, СБУ, голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він, зокрема, відзначив роботу поліції у Львівській області.

«Суспільство вимагає від нас реальних кроків, реальних дій. Реформування правоохоронних органів без сумніву викликало позитивні зміни. Це відповідь суспільству на його запит про порядок, тому ви повинні виправдати довіру людей. Сьогодні поліцію Львівщини можна поставити як приклад усій Україні по роботі із громадськістю», – наголосив під час відкриття наради Олег Синютка.

У межах зустрічі обговорили результати роботи Національної поліції України з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, перспективи розвитку та вирішення проблемних питань.

Також триває виставка зброї, спеціальних засобів та екіпірування поліцейських.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*