«Поки живе мова – житиме народ»

????????????????????????9 листопада, учнями Завадівського НВК, під керівництвом педагога-організатора Журавчик О.М. було проведено свято «Поки живе мова- житиме народ», присвячене Дню  української писемності та мови, та   960- річниці з Дня народження Преподобного Нестора літописця, ченця Києво-Печерської лаври.

Це свято пройшло  яскраво та нетрадиційно. Переступаючи через поріг школи під веселу українську пісню, мимоволі поринав у атмосферу свята.

Розпочалося свято флешмобом під назвою «Я люблю українську». Майже всі учні Завадівського НВК novyij-kollazhсфотографувалися з різними гаслами про  українську мову: «Розмовляю українською», «Читаю українською», «Співаю пісні українською», «Вивчаю українську», «Мрію українською».

Світлини було зроблено біля національного прапора, символів України, стендів присвячених учасникам АТО та небесній сотні.

Завершилось свято загально-шкільним виховним заходом «Поки живе мова – житиме народ».

Метою заходу було поглибити знання учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини; виховувати любов і повагу до рідного слова.

Діти мали змогу послухати вірші українських поетів, дізнатися більше про створення та історію перших видів писемності, Нестора літописця, Кирила та Мефодія, згадати сумнозвісні трагічні сторінки нашої мови.

        Тож результатом заходу стало усвідомлення учнями того, що українська мова ввібрала в себе все найкраще, найніжніше, найвеличніше, наймудріше, найблагородніше, найпоетичніше і найболючіше, а наше завдання – оберігати її як зіницю ока і передати наступному поколінню, як найбільший скарб.

        У цей непростий для країни час кожна молода людина повинна розуміти, що рідну мову слід оберігати, як своє майбутнє, адже любов  до Батьківщини, любов до мови – це той нетлінний скарб народу, що передається від покоління до покоління та об’єднує минуле й прийдешнє.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*