Поголів’я великої рогатої худоби в області збільшилося на 2,6%

ВРХ_0.industriesapkЗа інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, в усіх категоріях господарств області встановилася динаміка до зростання як поголів’я худоби, так і виробництва тваринницької продукції – м’яса, молока, яєць.

Так, у 2013 році поголів’я великої рогатої худоби побільшало на 8,8 тис. голів (2,6%), зросло  і поголів’я свиней та овець відповідно на 13,5 тис. гол. (3,6%) та 1,5 тис. гол.(4,9%).

Виробництво  м’яса зросло на 10,9 тис. т (9,0 %), молока коров’ячого на  0,3 тис. т (0,1%),  яєць – на 9,5 млн. шт.(2,2%).

За словами директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Миколи Довби, цьому сприяють Програми підтримки галузі  тваринництва з державного та обласного бюджетів, позитивній тенденції сприяло й те, що фермерські господарства та селяни стали більш мотивовано займатися тваринництвом.

«Так, держава виплачує фермерським господарствам спеціальну дотацію за вирощений молодняк ВРХ, за здану на переробні підприємства худобу. А щоб селяни змогли виробляти якісне та безпечне молоко, – їм компенсується вартість придбання доїльних апаратів», – відзначив М. Довба.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*