Погодинне відімкнення електроенергії на Львівщині розпочнуть після погодження в Міненерговугіллі

Львівська обласна державна адміністрація скерувала на погодження в Міністерство енергетики та вугільної промисловості України планові (регульовані) графіки відключень електроенергії на території області, розроблені спільно з «Львівобленерго».

Про це 17 грудня під час засідання обласного антикризового енергетичного штабу повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.

Юрій Турянський також розповів, що окрім графіків до Міненерговугілля України скеровано ряд пропозицій для врегулювання напруженої ситуації, що склалась в нашій державі із дефіцитом енергоресурсів.

Зокрема, облдержадміністрація пропонує створити при Міністерстві постійний прес-центр, який би щоденно інформував громадськість про ситуацію з виробництва електроенергії всіма електростанціями України, запасами палива, доведенні ліміти потужності та ліміти обмежень електроенергії в розрізі областей.

ЛОДА також наголошує на недопущенні введення графіків аварійних відключень для тих енергопостачальних компаній та підприємств, котрі не перевищують певні ліміти потужності. На переконання керівника області, Міненерговугілля також повинно напрацювати нормативний документ, який регламентуватиме відповідальність суб’єктів господарювання за недотримання ними лімітів споживання електроенергії.

Також Львівська ОДА рекомендує профільному міністерству змінити тарифну політику в енергетиці, яка б максимально стимулювала підприємства працювати у нічний час доби.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*