Події Майдану і АТО через об’єктиви кадрового офіцера та добровольця

У Музеї визвольної боротьби України у Львові відкрилась фотовиставка. На виставці представлені світлини, зроблені під час Майдану та бойових дій на Донбасі. Автори світлин – начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Нацгвардії України підполковник Вадим Голуб та львівський фотокореспондент, який загинув у зоні АТО, Віктор Гурняк.

Вадим Голуб – людина, яка є підполковником Національної гвардії, кадровим військовим. Він знімав події Майдану з боку внутрішніх військ. З того боку з якого маємо дуже мало світлин, тому вони особливі. Далі поїхав на війну де йому довелось працювати у непростих умовах, коли треба бути не лише фотографом, але й учасником подій.

Один з авторів виставки Віктор Гурняк до виставки не дожив. Доброволець батальйону Айдар пішов із життя восени в зоні АТО.

«На його світлинах яскраві спалахи, він яскраво фотографував, так само, як і жив, так само і загинув», – розповів куратор виставки Орест Круковський.

Віктор залишив по собі величезний фотоархів. Нині родина та друзі загиблого героя активно влаштовують виставки його світлин у країнах Європи й Америки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*