Податкова району інформує:”Повідомлення про оголошення часу приймання документів для розгляду на засіданні Ради з кадрових питань Державної фіскальної служби України”

загруженное (3)Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України повідомляє про приймання документів від кандидатів, які мають намір зайняти посаду начальника головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській та Львівській областях.

Перелік інформації про кандидатів на керівні посади у територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень, розміщено на веб-порталі ДФС у розділі «Міністерство» (підрозділ «Робота з персоналом» вкладка «Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України»).

Приймання документів та інформації про кандидатів буде здійснюватись протягом 10 календарних днів з 18 по 28 вересня 2014 року включно.

У паперовому вигляді інформацію та документи можна подати за адресою: м. Київ, пров. Киянівський, 2, кімн. 106, з 9 год. 30 хв. до 17 год. 30 хв. (крім суботи та неділі).

В електронному вигляді інформацію та документи можна подати за адресою: email: rada@minrd.gov.ua

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*