Податкова району інформує щодо легалізації трудових відносин та виплати заробітної плати

загруженное (3)В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ  18 грудня проведено зустріч за участю заступника начальника- начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ  Марії Павлович  та представників бізнесу на тему: «Актуальні питання дотримання норм законодавства про працю, виплату заробітної плати не нижче розміру мінімальної,легалізація трудових відносин».

Марія Іванівна зазначила, що одним з головних пріоритетів діяльності органів доходів і зборів є легалізація заробітної плати, боротьба з виплатами зарплат «в конвертах» та захист інтересів громадян у дотриманні роботодавцями норм трудового законодавства. Зокрема, щодо кожного платника здійснюється аналіз причин нарахування та виплати заробітної плати, нижчої за мінімальну, та визначаються шляхи її підвищення відповідно до чинного законодавства. Від розміру заробітної плати залежить розмір податку на доходи фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Продовжується робота з виявлення фактів використання роботодавцями неоформленої належним чином найманої праці та виплат заробітної плати у «конвертах».

Керівникам підприємств та приватним підприємцям варто пам’ятати, що відповідно до чинного законодавства за навмисне ухилення від сплати податків та порушення норм законодавства щодо нарахування і виплати заробітної плати передбачена адміністративна, і навіть кримінальна відповідальність.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*