Податкова району інформує

загруженное (3)Припинивши підприємницьку діяльність, подайте підсумкову декларацію.

Фізичні особи, щодо яких починаючи з 08.07.2014 року до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення підприємницької діяльності, подають податкові декларації у строки, визначені п.49.18 ст.49 Податкового кодексу, залежно від обраної ними системи оподаткування в період підприємницької діяльності.

Зняття з обліку фізичних осіб – підприємців у контролюючих органах здійснюється на підставі надходження від державного реєстратора повідомлення про припинення підприємницької діяльності такого підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

Фізичні особи – підприємці можуть бути зняті з обліку в контролюючому органі у разі встановлення факту  відсутності заборгованості перед бюджетом щодо сплати платежів.

Останнім звітнім періодом для платників, які застосовували загальну та спрощену (перша та друга групи) системи оподаткування, вважається базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року. Для платників, які застосовували спрощену систему оподаткування (третя та п’ята групи), – базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, в якому було прийнято рішення про припинення  діяльності.

                                                                                       

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*