Податкова міліція Львівщини викрила контрабанду на мільйон гривень

У середу, 20 квітня, в межах операції під умовною назвою “Рубіж-2016”, працівники податкової міліції викрили незаконну схему ввезення на територію України високоліквідних товарів без сплати митних платежів. Про це повідомили у управлінні  ГУ ДФС у Львівській області.

За їх інформацією, зловмисники, подрібнивши товарні партії до обсягів, які не передбачають розмитнення, перевозили їх через кордон та накопичували їх в спеціалізованих місцях у прикордонних зонах. При цьому, шахраї використали мережу відомого в Україні поштового оператора. Тобто товари горе-підприємці ввозили на територію України наче для власних потреб, однак після їх накопичення, формували у великі партії і відправляли в торгівельну мережу по всій Україні.

Під час огляду складських приміщень в одному з прикордонних райцентрів Львівської області, на підставі ухвали слідчого судді виявлено та вилучено несертифіковані в Україні товари імпортного виробництва без документів походження, без встановленого маркування, а саме: підгузники, побутова техніка, побутова хімія в асортименті, загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн грн.

За даним фактом триває досудове слідство.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*