Податкова міліція ліквідувала “конвертаційний” центр

Працівники податкової міліції Головного управління фіскальної служби Львівської області припинили діяльність чергового “конвертаційного” центру.

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами підприємства, оперативниками ГУ ДФС встановлено особи, які використовували реквізитів “фіктивних” фірм, зареєстрованих на території м. Києва. Вони купували продукцію у підприємств реального сектору економіки та, використовуючи схему ухилення від сплати податків і мінімізації ціни продукції, продавали товар за не обліковані готівкові кошти.

Співробітники оперативного та слідчого управління ГУ ДФС у Львівській області на підставі ухвал судді районного суду м. Львова проведено низку обшуків. У результаті – в офісному приміщенні виявлено та вилучено грошові кошти в розмірі близько 2,8 млн грн, комп’ютерну техніку, первинні документи фінансово-господарської діяльності, талони на пальне. За іншими адресами виявлено та вилучено 2 печатки, комп’ютерну техніку та документи фінансово-господарської діяльності.

На даний час триває досудове розслідування даного провадження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*