Податкова інформує:

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулася зустріч з представниками підприємств, підприємцями району за участі представників ЗМІ  з питань адміністрування єдиного  соціального внеску.

Зустріч провела начальник Турківського відділення  Марія Павлович, яка нагадала присутнім, що з 1 жовтня 2013 року всі процедури щодо прийняття та обробки звітності, обліку сплати єдиного внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України. Для цього Міністерством було затверджено нові правила взяття на облік, внесення змін до облікових даних та зняття з обліку платників єдиного внеску. Стосовно залишків коштів єдиного соціального внеску, які обліковувалися на рахунках Пенсійного фонду України, вони автоматично перейшли на рахунки Міністерства доходів і зборів України згідно з актами прийому-передачі даних.

Станом на 18 листопада 2013 року до податкової інспекції платниками району подано 190 звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  з них 160 – в електронному вигляді. З початку листопада платниками сплачено 2785,0 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування.

Марія Іванівна повідомила, що компетентну консультацію та практичну допомогу  суб’єкти господарювання можуть отримати у Центрі обслуговування платників, для цього створені належні умови для приймання звітності, роз’яснюються переваги подання звітності в електронному вигляді, можна також отримати інформацію щодо нових рахунків для зарахування єдиного соцвнеску і ознайомитися з новими наказами Міндоходів України про особливості процедури адміністрування ЄСВ. Консультативні та адміністративні послуги фахівці Турківського відділення надають щоденно (крім неділі) з 9.00 год. до 18.00 год., а у вівторок та четвер з 9.00 до 20.00 год., у суботу – з 9.00 год. до 16.00 год., за адресою: м.Турка  пл.Ринок 24 ,  а також телефонами:  3-20-41, 3-24-06,3-22-75.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*