Податкова інформує: подання декларації про доходи наближається до завершення

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році, розпочалась у січні, а останній  день подання декларації  – 30 квітня цього року. Тож, часу залишилось уже небагато.

Податківці Турківщини всіляко сприяють громадянам у виконанні свого конституційного обов’язку – декларуванню доходів.

Декларації про майновий стан та доходи здаються в Турківське відділення Старосамбірської МДПІ.  Для того, щоб процедура декларування була якомога комфортною та зрозумілою в Центрі обслуговування платників податків розміщено стенд із зразками заповнення декларацій,а також надають допомогу по заповненню в кабінеті №5,в залі № 1 та залі №3,можна отримати консультацію за телефоном 3-22-75, 3-24-06. Передбачено можливість приймання декларацій у вихідні дні та у вечірні години з метою недопущення черг і створення сприятливих умов для платників податків.

Під час проведення кампанії декларування доходів громадян режим роботи центру обслуговування платників податків Турківського відділення Старосамбірської МДПІ по прийому декларацій:

– у робочі дні – з 900 до 2000 год.;
– у суботу  – з 900 до 1600 год.

Крім того нагадуємо, що відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, держслужбовці, посадові особи місцевого самоврядування, а також інші особи, зазначені у п.1 і підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 4 вищезгаданого закону, зобов’язані до 1 квітня 2013 року подати за місцем праці декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*