Податкова інформує

Підприємці, які використовують працю найманих осіб, зобов’язані своєчасно нараховувати, утримувати та сплачувати до бюджету податок на доходи за своїх працівників. Перерахувати податок необхідно до або під час такої виплати. Такі суб’єкти господарювання повинні подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку.

Такий розрахунок подається окремо за кожний квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремо за рік звітувати не потрібно. Якщо останній день терміну подання податкового розрахунку припадає на вихідний чи святковий день, то можна прозвітувати на наступний операційний (банківський) день.

Зауважимо, якщо до закінчення граничного строку подання податкового розрахунку підприємець виявляє помилки в раніше поданому за поточний звітний період розрахунку, він має подати новий розрахунок з виправленими показниками за такий самий звітний період.  Штрафні санкції та адміністративні штрафи в такому разі не застосовуються.

Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (ф.№1ДФ) та Порядок її заповнення і подання податковими агентами  затверджені наказом  ДПА України від 24.12.2010 №1020.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*