Податкова декларація поштою за новими правилами

податковаЗ 1 вересня 2015 року у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний надіслати її не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання декларації.

Раніше таке відправлення слід здійснити було не пізніше ніж за десять днів до закінчення установленого строку подання податкової декларації.

Також нагадуємо, що податкова декларація відправляється на адресу відповідної податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

При поданні податкової звітності в електронній формі така звітність повинна бути подана не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Зазначені зміни передбачені Законом України від 17.07.2015 року № 655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*