Податківці зустрілись з представниками малого бізнесу

21 жовтня  2013 року  в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась зустріч  з приватними підприємцями фізичними особами.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович розповіла про зміни, які відбуваються у діяльності органів Міністерства доходів і зборів України. Зокрема, відзначила податкові сервіси, що сприяють переходу від фіскального органу до сервісної служби ,що функціонують на веб-порталі Міністерства, а саме: «Єдина база податкових знань»,«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Заповнення декларації он-лайн», «Акредитований центр сертифікації ключів» «Пульс», «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платника ПДВ» та інші»,та звернула увагу присутніх на діяльність Центру обслуговування платників податків, в якому є можливість одержати фахові консультації з питань податкового законодавства, отримати допомогу щодо складання звітності, здати податкову звітність, одержати довідки і дозвільні документи.

Головний державний інспектор Турківського відділення Самбірської ОДПІ Ігор Дец приділив особливу увагу  питанню запровадження контрольної стрічки РРО в електронному вигляді,та наголосив, що запровадження електронної стрічки реєстраторів розрахункових операцій не вводить додаткових обов’язків для суб’єктів господарювання, а лише змінює старий порядок подання звітності. Так, замість подання звітності на паперових носіях 1 раз на місяць, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця, передбачено подання в електронному вигляді по дротових або бездротових каналах зв’язку.

На сьогодні у Турківському районі 34 субєкти господарської діяльності подають звіти РРО в електронній формі, що складає 92 % від загальної кількості зареєстрованих в районі реєстраторів розрахункових операцій . В ході проведення зустрічі суб’єкти господарювання мали нагоду надати запитання та отримати  кваліфіковані відповіді.

На завершення зустрічі Марія Павлович зазначила, що податківці району завжди йдуть назустріч всім платникам податків, та з розумінням ставляться до проблем кожного та сподіваються на взаєморозуміння та налагодження партнерських стосунків.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*