Податківці Турківського відділення Самбірської ОДПІ зустрілись з представниками бізнесу та обговорили зміни в порядку адміністрування ЄСВ

images15 грудня 2015 року в приміщенні Турківського відділення за участі заступника начальника, начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович відбулась зустріч  з представниками бізнесових структур міста та району.

На порядку денному зустрічі були винесені  актуальні питання, що стосувалися змін в адмініструванні єдиного соціального внеску,  про порядок подання та оформлення розрахунку за  форми №1ДФ , та як отримати  електронний цифровий підпис.
Актуальна інформація з вище згадуваних питань прозвучала у виступах заступника начальника, начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович та головного державного  інспектора сектора доходів і зборів фізичних осіб Наталії Шкрамко.

Податківці  обєктивно розказали про зміни в заповненні звітів єдиного соціального внеску – форми Д4  та форми 1ДФ. Особливо наголосили, що строки сплати ЄСВ для платників єдиного внеску складають термін до 19 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. Нагадали присутнім на зустрічі, що закінчується податковий рік,  потрібно памятати про  своєчасне подання річної звітності.

Головний державний інспектор відділення  Ігор Яворський проінформував представників бізнесу, що відтепер отримати електронний цифровий підпис  можна в Самбірській ОДПІ за адресою м.Самбір вул..Чорновола ,2 а.

Після завершення  зустрічі всі бажаючі отримали  консультації та поради від працівників податкової, адже  відкриті  партнерські відносини  із бізнесовими структурами залишаються одним із основних напрямків діяльності Державної фіскальної служби України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*