Податківці Турківщини – назустріч декларантам

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, розпочалась у січні, а останній її день завершення – 30 квітня 2014 року. Тож, часу залишилось уже небагато.

Податківці Турківщини всіляко сприяють громадянам у виконанні свого конституційного обов’язку – декларуванню доходів. Для того, щоб процедура декларування була якомога комфортною та зрозумілою в податковій інспекції в ЦОП в залі № 1, №3 та кабінеті №5 можна отримати консультацію по заповненню декларації про майновий стан і  доходи. Передбачено можливість приймання декларацій у вихідні дні та у вечірні години з метою недопущення черг і створення сприятливих умов для платників податків.

Під час проведення кампанії декларування доходів громадян режим роботи Турківського відділення Самбірської ОДПІ по прийому декларацій:

– у робочі дні – з 800 до 2000 год.;
– у суботу та неділю – з 900 до 1600 год.

Турківське відділення Самбірської ОДПІ звертає увагу громадян, які хочуть скористатися правом на податкову знижку за навчання, термін подання декларації майновий стан і доходи до 31 грудня 2014 року.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*