Податківці розповіли майбутнім підприємцям про оподаткування доходів від власної справи

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась чергова зустріч співробітників фіскальної служби району та починаючих підприємців. Спілкування відбулося не тільки у форматі лекції, а і індивідуальних консультацій, що дуже зручно та корисно для громадян.

Ось і в цей раз співробітник Турківського відділення Самбірської ОДПІ  інформував новачків-підприємців про умови перебування на загальній та спрощеній системі оподаткування, про вибір групи по сплаті єдиного податку. Фахівець акцентував увагу присутніх на обов’язкове застосування РРО з 08 травня 2017 року платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Особливо жвавий інтерес у присутніх викликала тема застосування сучасних електронних сервісів, які пропонуються платникам податків ДФС України.  

В ході спілкування майбутні бізнесмени  отримали вичерпні відповіді на свої запитання та корисні поради. В свою чергу податківці зазначають, що обізнаність майбутніх підприємців – це своєчасно сплачені податки. Тому проведенню роз’яснювальної роботи вони приділяють особливу увагу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*