Подання заявки на кредитування

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках програми  «Кредитна лінія ЄБРР – EU4Business» допомагає малим та середнім підприємствам скористатися можливостями, які пропонує поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Грузією, Молдовою, Україною та Європейським Союзом.

Кредитна лінія ЄБРР – EU4Business складається з кредитного / лізингового фінансування та гранту (кешбек – повернення частини вартості) за кошти ЄС.

До основних категорій технологій, які можуть отримати фінансування, відносять обладнання для відновлювальної енергетики, сільськогосподарське обладнання, переробне обладнання та ін., яке дозволить підвищити якість продукції / послуг, посилити екологічну відповідальність та знизити операційні витрати, оскільки нове обладнання завжди витрачає менше енергії, що знижує викиди вуглецю.

Кредитування здійснюється в українській гривні, що захищає позичальників від валютних ризиків, а також є можливість застосування триваліших строків погашення.

З детальнішою інформацією про Кредитну лінію ЄБРР – EU4Business для малих та середніх підприємств можна ознайомитися за посиланням: https://www.eu4businessebrdcreditline.com.ua/.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*