Початок опалювального сезону на Львівщині потрібно буде узгоджувати з Кабміном

34_main

Початок опалювального сезону у кожній області потрібно буде узгоджувати з Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Про це зазначив віце-прем’єр-міністр, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман під час Всеукраїнської селектерної наради з представниками обласних державних адміністрацій.

Перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник поінформував, що технічно Львівщина готова до осінньо-зимового періоду. Суб’єкти господарювання області завершують підписання актів готовності теплового господарства та паспорти будинків до зимового періоду.

«З 1 жовтня підприємства теплоенергетики, – продовжив Йосиф Ситник, – отримали завдання щодо наповнення системи теплопостачання теплоносієм – це вже виконано на 94%. Рівень розрахунків підприємств теплоенергетики Львівської області за спожитий гас складає понад 71% при середньому рівні в Україні 43%».

У Львівській області з 29 адміністративно-територіальних одиниць централізоване теплопостачання залишилось в 9 містах обласного значення: Львів, Борисав, Трускавець, Червоноград, Дрогобич, Самбір, Стрий, Моршин, Новий Розділ та в 13 містах, які підпорядковуються районним державним адміністраціям.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*