Платники податків Турківського району перерахували до зведеного бюджету –13 млн. грн.

15.04.2016 року в приміщені Турківського відділення Самбірської ОДПІ відбулась зустріч заступника начальника – начальника Турківського відділення Марії Павлович з представниками бізнесу Турківщини.

В ході зустрічі начальник відділення зазначила, що за перший квартал 2016 року платники податків Турківщини перерахували до зведеного бюджету 13 млн. грн., що на 2 млн.грн. більше минулорічних показників січня-березня.

Із загальної суми до держбюджету внесено 4,5 млн.грн. податкових платежів. Місцеві скарбниці отримали 8,5 млн.грн. Порівняно з минулорічним – це на 1,9  млн.грн. більше. Такий ріст надходжень, посадовець пояснює позитивною динамікою сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та плати за землю.  Суттєво поповнішали місцеві бюджети і за рахунок справляння в поточному році акцизного податку з реалізації в роздрібній торгівлі підакцизних товарів.

Як наголошує начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія  Павлович  стабільного виконання прогнозованих показників вдається забезпечувати завдяки свідомому ставленню платників податків регіону до сплати податків та посиленню заходів із детінізації економіки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*