Платники податків Турківщини отримали понад 14  тис. адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

101Протягом  10 місяців 2015 року до Турківського відділення Самбірської ОДПІ за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг звернулось  14365  представників підприємництва та громадян. У жовтні платники отримали майже 1,5 тис. таких послуг.

Турківським відділенням Самбірської ОДПІ у жовтні надано 338 адмінпослуг: видано 222 реєстраційні номери облікової картки платника податків, зареєстровано 66  розрахункових книжок, видано 22 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи.

Найбільш питому вагу у кількості наданих послуг складає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, за січень-жовтень 2015 року видано майже 1,4 тис. карток.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, а також інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ за адресою: м.Турка, пл.Ринок , 24.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*