Платникам Турківського відділення Самбірської ОДПІ розповіли про електронні сервіси ДФС

Нещодавно в Турківському відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч з підприємцями, під час якої заступник начальника – начальник Турківського відділення Марія Павлович розповіла про електронні сервіси ДФС України, якими платники податків мають можливість скористатися.

Зокрема, вона зупинився на електронному сервісі – «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», який пропонує Державна фіскальна служба України. Зазначений сервіс містить запитання-відповіді з бази знань та письмові консультації, нормативні документи та інформаційні матеріали. Сервіс надає можливість ознайомитись із законодавчими, нормативно-правовими, розпорядчими документами та іншою довідковою інформацією, розміщеною у розділі «Нормативні та інформаційні документи», а також володіти достовірною і повною довідковою інформацією у сфері оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інформацією стосовно електронного цифрового підпису.

На завершення зустрічі, заступник начальника – начальник відділення відповіла на запитання платників та нагадала, що детально ознайомитися з функціональними можливостями сервісів ДФС, зокрема   інформаційно-довідкового ресурсу  та  скористатися ними можна  на веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*