Платникам  Турківського району про новації податкового законодавства

Нещодавно про новації податкового законодавства йшлося на семінарі (практикумі)  за участю фахівців управління податків і зборів з фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ.

Під час семінару акцентовано увагу на питанні новацій у справлянні податків і зборів з урахуванням останніх змін, що набрали чинності з 01 січня 2017 року.

Увагу  з боку платників податків викликали зміни, що стосуються особливостей діяльності фізичної особи-підприємця, порядку сплати ЄСВ в умовах підвищення заробітної плати, застосування норм податкового законодавства при розрахунках з працівниками, що працюють неповний день.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Віталій Прокопенко звернув увагу, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень функціоную антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України „Пульс”. Він працює у вигляді прямої телефонної телефонної лінії  на номер (044)284-00-07.

Про проведення наступних семінарів (практикумів) платники можуть дізнатись на субсайті Територіальних органів ДФС у Дніпропетровській області (http://dp.sfs.gov.ua), у Центрі обслуговування платників ДПІ в АНД районі м.Дніпра та за телефоном 760-72-45.

Завершальна частина семінару пройшла у форматі запитання-відповіді.

Податківці закликали суб’єктів господарювання прийняти активну участь у проведенні кампанії по декларуванню доходів громадянами, яка розпочалася з 01 січня 2017 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*