Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру працівникам ЛОДА

У Львівську обласну державну адміністрацію у понеділок, 21 грудня, львівські пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь миру. Лампадки з благодатним вогнем запалили голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова обласної ради Олександр Ганущин, їх заступники, керівники структурних підрозділів та представники правоохоронних й інших державних органів.

Пластуни розповіли, що цьогоріч лампадку у Вифлеємі запалили 24 листопада. Опісля його привезли до Відня, де 12 грудня в храмі святого Стефана урочисто передали усім представникам скаутських організацій. Українські пластуни отримали лампадку і привезли цей вогонь миру до України.

За їх словами, не слід хвилюватися, якщо свічка погасла. Святість зберігається у свічці, де горів благодатний вогонь, тому її можна будь-коли запалити знову. Традиційно Вифлеємський вогонь українці ставлять на стіл під час Святої вечері.

Окрім того, 4 січня благодатний вогонь передадуть в районні державні адміністрації Львівщини, а також у лікарні, геріатричні центри, військові госпіталі та військові частини, сім’ям бійців АТО, дитячим будинкам та сиротинцям.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*