Пізнавально-оглядова екскурсія  «У світі книги чарівної»

DSC_9370  24 листопада в Турківській дитячій районній бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної» за участю учнів 5-го класу Турківської школи інтернату  зі своїм класним керівником.

Екскурсію провела провідний бібліотекар читального залу Марія Жавко, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені в бібліотеці. Також бібліотекар ознайомила дітей з правилами користування з книгою та бібліотекою, розповіла про абетковий та систематичний каталоги, проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з правилами безпечної роботи з комп’ютером. Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати читачами.

DSC_9372По завершенню екскурсії провідний бібліограф Зінаїда Васів провела годину цікавої інформації  «Як берегти книгу».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*